Андрій БойкоОпубликовано On


Співак 

– Андрію, ти дуже юний, але тебе можна назвати успішним музикантом, який має і визнання творчості, і армію прихильників. Твій успіх можна вважати неочікуваним для тебе, чи все ж таки – це плідна робота? 

На мою думку, це велика робота моєї команди лейбла IKRA Music. Ми цілодобово працюємо над піснями, кліпами, альбомом! Пам’ятаю підготовку до сольного концерту, то були безсонні ночі та дуже продуктивні дні! З самого дитинства я йшов до того, щоб стати артистом. Вірив, та мріяв присвятити цьому своє життя.

– Яку подію ти вважаєш знаковою точкою, з якої почався твій творчій шлях? 

Мій творчий шлях почався від того моменту, як я пішов на виставку ретро машин і почув там пісні  Елвіса Преслі. Я відразу захотів бути таким, як він. Тоді я почав працювати, займатися вокалом,  вичати музику. 

– Коли ти брав участь у конкурсах, фестивалях та, зокрема, у проекті «Голос діти», перемога завжди була твоєю метою? Як ставишся до поняття «головне не перемога, а участь»? 

– Так, я завжди приходив на проекти перемагати. Для мене перемогою став фінал на проекті «Голос.Діти». Згодом, я зрозумів, що насправді – це не найголовніше. Багато артистів, які не перемагали на конкурсах,  стали більш популярними, ніж ті самі переможці. Головне – запам‘явитися публіці.

– Що було найскладнішим, коли ти був учасником «Голос діти»? Чому вирішив взяти участь двічі у проекті?

– Найскладнішим було те, що я захворів на пневмонію. Було дуже тяжко співати у півфіналі але я справився. Було важко відкривати проект та виступати першим! Я пішов на проект «Голос.Діти» вдруге, (вперше, я брав участь, коли був маленьким і не зовсім готовим), вирішив прийти ще раз, щоб перемогти! І у мене це вийшло, я дойшов до фіналу, на мене дивилась вся країна!

– Яке воно життя після «Голосу»? Що відчув, коли проект в твоєму житті завершився? 

Життя після голосу дуже цікаве, познайомився з такою людиною, як Діма Монатік. Він мене навчив багатьом речам, дав важливі поради для артиста. Після проекту почав зніматися у серіалі «Школа», зрозумів, що я на правильному шляху. Як результат, мене помітив музикальний лейбл IKRA Music, з яким я підписав контракт. Потім – запис альбому, зйомки кліпу, перший в житті сольний концерт, всеукраїнський музичний тур та фан-тур с колегами «Школи»! Я дуже щасливий, далі-більше!!! 

– Який меседж ти закладаєш у своїх піснях? У тебе є авторські пісні?

Звісно, авторські пісні маю. 8 березня 2019 року вийшов мій перший сольний альбом «Мир на двоих». Меседж завжди один і дуже важливий – це стосунки та любов між двома закоханими. 

– Ти спробував себе в кінематографі. Розкажи про цей досвід. Чи хочеш розвиватись в акторстві?

Моя мета – буди артистом, співаком. Акторська діяльність,- це більше як хоббі, яке доповнює мою творчість, мій внутрішній світ, де я можу ще більше розкрити свої емоції для улюблених прихильників. 

– Напевно, найпопулярніше запитання до тебе – як встигаєш поєднувати стільки аспектів життя? 

Активне життя артиста  вже  є сенсом кожного мого дня. Коли  з’являється вільний час, мені майже не по собі! Я так не звик, мені потрібно завжди щось робити, а найголовніше –  співати, працювати в студії. Я та моя сім’я також розуміють, що важливим є навчання. Тому коли я пропускаю школу, завжди виконую контрольні роботи та домашні завдання, щоб встигати за навчальною програмою. 

– Чи бувало так, що ти хотів покинути творчість і почати займатися чимось кардинально іншим?

Ніколи! Бувало на шляху багато чого: злети та падіння, але завжди я розумів, що труднощі нас вчать бути кращими і ми обов’язково прийдемо до своєї мрії! Треба бути сильним і впевненим! 

– Що мотивує тебе по життю? Яких принципів ти дотримуєшся?

Мій мотиватор – моя сім’я, творча команда та улюблені прихильники! Я дуже ім. вдячний за все!!! Головний принцип:  ніколи не здаватися, впевнено йти до мети, бути чесним перед близькими та друзями.

ИНТЕРВЬЮСULTURE

Добавить комментарий