Анна ДобриднєваОпубликовано On


НЕ БIЙТЕСЯ ОБИРАТИ СКЛАДНУ ЖИТТЄВУ ДОРОГУ, ДОЛАТИ ВСІ МОЖЛИВІ ПЕРЕШКОДИ Й НЕГАРАЗДИ, ДІСТАВАТИСЯ ДО ПОСТАВЛЕНОЇ МЕТИ Й БУТИ ЗАДОВОЛЕНИМ СОБОЮ.
ГОЛОВНЕ – ВІРИТИ В СЕБЕ, БЕЗ ЦЬОГО НЕ ДОСЯГНУТИ ЖОДНИХ ВЕРШИН!

– Анно, уже довгий період Ви перебуваєте в сольному «плаванні», тож чи відчуваєте різницю між роботою в групі та на саму себе?
– Так, звісно! Різниця полягає в тому, що сольний проект складається виключно «з мене». Кожна нота, кожне слово – це все те, що я написала сама про себе. Тут усе автобіографічно, я показую себе такою, яка була і яка є.

– Чи не страшно Вам було залишити роботу в групі й розпочати працювати сольно?
– Страшно, ще і як страшно! Я вирішила займатися сольною кар’єрою у 2014 році, а це був достатньо складний період для нашої країни, для шоу-бізнесу, для кожної людини. Тоді починати щось нове було надзвичайно складно й ризиковано. Проте мені настільки цього хотілося, усередині мене енергія просто кипіла. Тоді я зрозуміла: або зараз, або ніколи! Скажу відверто, багато людей мене вмовляло цього не робити, обумовлюючи це тим, що ще треба трохи почекати, не метушитися. Говорили, що «зараз не той час». Але від мого остаточного вибору мене вже не міг відмовити ніхто, я була рішуче налаштована на дії.

– Тож яким був Ваш перший крок?
– Я зняла клiп на пісню «Бабочка». Добре пам’ятаю, як людям було незвично сприймати факт того, що окремо існує творчість музичного гурту, і є окремо я – сольна виконавиця. Також пам’ятаю, як мені було складно. Без продюсера. Без iнвестора. Проте я запитувала сама в себе: який сенс обирати легкий шлях? Навпаки, потрібно не боятися йти складною життєвою дорогою, долати всі перешкоди й негаразди, діставатися поставленої мети й бути задоволеною собою. Але головне – вірити в себе, без цього важко досягнути будь-яких вершин. Я переконана, що для цього в кожного з нас є сили! Отже я стала сама собi продюсером та iнвестором.

– В одному з інтерв’ю Ви зазначили, що у Вам є матеріали для нового альбому. Чи маєте на меті роботу над альбомом?
– Звісно, я намагатимуся зробити максимум, щоб альбом вийшов якнайшвидше. Проте в мене немає гонитви за цією ідеєю. Я створюю сінгли, співаю про те, що відбувається в моєму житті. Це відкриває мене як артиста з різних сторін. Коли назбирається необхідна кількість пісень, буде альбом.

– Шоу-бізнес є перш за все бізнес, скажіть, чи виникають у Вас проблеми в цій сфері діяльності?
– Узагалі різні буденні проблеми чи труднощі виникають щодня, але, з іншої сторони, їх просто не існує. Усе залежить від того, як ми дивимося на ту чи іншу ситуацію, як ми її оцінюємо. Звичайно, я не кажу, що потрібно весь час жити в рожевих окулярах й повторювати один одному, що все добре. Хочу зазначити, що в мене є своя система координат, за якою я живу. І це – щастя. Що б не відбувалося в моєму житті, завжди намагаюся знайти в цьому плюси. Я обираю такий шлях, щоб бути щасливою завжди. Я переконана, що якби в нашому житті не було труднощів, то не було б ніякого внутрішнього росту, не було б можливості проявити себе (посміхається).

– Чи велика команда працює з Вам на даний момент?
– Зі мною працюють лише «топові» професiонали своєї справі, на яких я можу покластися в будь-який момент та в будь-якій ситуації. Бо найважлівіше те, що воні прекрасні особістості. Я впевнена в них на всі сто відсотків.

– Чим Ви займаєтеся, окрім музики?
– Я вас зараз трішки здивую, але мені подобається бокс. Я спробувала свої сили в різних видах спорту, таких як: альфагравіті, плавання, біг, кросфіт, пол денс, але коли потрапила в боксерський клуб, зрозуміла, що я вдома! (Сміється). До речі,в мене навіть вже був справжній бій! Я брала участь у проекті “Битва”, де лише після місяця професійної підготовки, я вийшла на ринг. А саме зараз, в новому сезоні цього проекту, мене запросили в якості ведучої та наставника своє зіркової команди!

– У кожній сфері діяльності потрібен свій наставник, то ж на кого рівняєтеся Ви в боксі?
– Я порівнюю себе вчорашню з собою сьогоднішньою. Це найкраще і найвідвертіше мірило. А ще я слухаю своїх тренерів Олександра Скорого і Руслана Велієва. Гадаю, що вони прийшли у моє життя якимось магічним чином. Я вірю в те, що кожна ситуація, яка з нами трапляється, кожна людина, яку ми зустрічаємо, нас навчає чомусь. Так виходить, що потрібні люди знаходяться в потрібний момент. І всі зміни – НА КРАЩЕ!

– Чим ще, окрім спорту, захоплюєтеся?
– Якби до доби додати ще 20 годин, то ми змогли б про це поговорити більш змістовно. Часу катастрофічно мало, адже, окрім сольної кар’єри, я працюю в групі «Пара нормальных», займаюся спортом, намагаюся приділяти час собі. Але от нещодавно я закінчила акторську школу імпровізації «Чорний вадрат». Завдяки цьому, розгледіла геть нові грані своєї особістості.. Наше світосприйняття базується на звичках, нам комфортно мислити стереотипами. А от школа імпровізації допомогла мені бачити типові ситуації під різними кутами, мати більш гнучку свідомість.

– Чи буде такий проект, як «Пара нормальных», існувати у Вашому житті й надалі?
– Ми продовжуємо співпрацю, адже цей проект для мене рідний – це третина мого життя. Тим більше, це не рутинна робота, а справжня творчість. І справжня дружба.

– Розкрийте свій секрет: як жити й кайфувати від цього?
– Чесно, я й сама такий секрет шукаю. Головне – це те, як ми сприймаємо себе, людей, обставини, ситуації, у які потрапляємо. Будемо думати позитивно – будемо завжди в гарному настрої. І це не слова з якоїсь книги з психології, це дійсно правда. Завжди є до чого причепитися, і завжди є чим захоплюватися. Варто пам’ятати, що ми самі обираємо, як себе поводити та як думати. От вам і кайф від життя.

– Що Ви порадили б музикантам-початківцям? Або яку пораду дали б собі тоді, чотири роки тому?
– Як би дивно це не звучало, але не бійтеся невпевненості! Якщо у вас є можливість, а головне – бажання перейти на якусь нову життєву сходинку, робіть це! Час настав! Не зробивши цього у свій час, можна шкодувати все життя, кусати лікті. Прислухайтеся до людей, які є близькими вам по духу й емоційно чисті. Тримайтесь якнайдалі від людей, що вас знецінюють. Вірте в те, що робите. Нічого не бійтеся. І все буде добре!

ИНТЕРВЬЮСULTURE

Добавить комментарий