Абсолютний чемпіон світу – Олександр Усик відповів на найгостріші запитання журналістівОпубликовано On


Абсолютний чемпіон світу – Олександр Усик відповів на найгостріші запитання журналістів під час прес-конференції в ТРЦ «Гулівер»

Сотні фанатів зібралось в ТРЦ Гулівер для того, аби привітати абсолютного чемпіона світу з боксу Олександра Усика. На початку зустрічі Олександр дав прес-конференцію і відповів на найгостріші запитання журналістів, після чого всі присутні мали можливість сфотографуватись із чемпіоном та взяти у нього автограф! Ажіотаж серед фанів був шаленим: всі поверхи ТРЦ «Гулівер» були заповнені глядачами, а по закінченню заходу шанувальники вишикувались в величезну чергу і довго не відпускали спортсмена з зустрічі.

Нагадаємо, що 22 липня в Москві Олександр Усик, переміг росіянина Мурата Гассіева та отримав звання абсолютного чемпіону світу в першій важкій вазі (до 90,7 кг), об’єднавши всі чотири пояси – WBC, WBO, WBA і IBF. Він також став володарем трофея імені Мухаммеда Алі і першим в історії переможцем турніру Всесвітньої боксерської суперсерії (World Boxing Super Series).

Як Ви реагуєте на реакцію деяких ЗМІ?

Я ніяк не реагую на те, що говорять про мене ті, хто говорить, ані на погані речі, ані на хороші. Звісно, вдячний тим, хто заступається за мене, що їх це якимось чином зачіпає. Але, хочу запропонувати – зібрати всіх незадоволених на мій рахунок, я вийду проти них один і буду битися!

Просто навіть читати й дивитись деякі речі не має сенсу, ті люди, які несуть нісенітницю, обзиваються, перекручують факти – я вважаю їх неадекватними! Звертаючись до свого народу, хочу закликати не дивитись телевізор і бути свідомими!

Олександре, в подальшому Ви так само будете тренуватись під наставництвом Анатолія Ломаченко?

На даний момент, я не можу точно відповісти на це запитання, але можу сказати, що мені цього дуже хотілось би.

Яка ймовірність того, що наступний бій Олександра буде в Києві?

Насправді, якщо мова йде про поєдинок із Тоні Белью, який є зіркою Британії,  то вірогідно, що такий бій відбудеться можливо в Лондоні, можливо в Ліверпулі. Про Україну в цьому році мова не йде через те, що в нашій країні немає закритих арен, які могли б вмістити велику кількість бажаючих. Бій Олександра Усика може відбутися тільки на стадіоні Олімпійській, але тільки в літній період.

Чи будете Ви коли-небуть тренувати?

Важко сказати. Але на даний момент у мене два сини, яких хотілося би навчити… Але як тренер, гадаю, що до цього треба прийти серцем, головою. На даний момент я ще сам потребую тренерської підтримки. Про тренування наразі рано ще говорити.

Діти підростають, чи не пануєте Ви їх віддавати в бокс?

Мені не хотілось би, щоб мої діти заробляли на життя таким чином, як я. Вони самостійно обиратимуть свій шлях. Наразі в пріоритеті закінчення школи, університету. Нехай вони краще стануть банкірами, чудова посада, правда? Якщо у них буде бажання займатись боксом, я поясню, що це нелегко!

SPORTНОВОСТИ

Добавить комментарий