Andre Tan KIDS. Новий бренд від відомого дизайнера на українському ринкуОпубликовано On


Андре Тан продовжує успішно закріплювати статус законодавця моди і радувати своїх шанувальників втіленнями нових ідей і проектів. Створюючи зі свого однойменного бренду по істині сімейний бренд для кожного.

Український дизайнер Андре Тан вперше презентував не тільки нову лінію одягу, а й новий бренд Andre Tan KIDS. За словами дизайнера, йому давно пропонували запустити дитячу лінію одягу, але він весь час відкладав цей проект. Адже, коли у тебе немає дітей, стверджує Андре Тан, складно запускати то, в чому не розбираєшся на всі 100%. З появою дочки, дизайнер чітко розумів якою буде лінія дитячого одягу, які будуть моделі, силуети, тканини і звичайно цінова політика. І ось цієї осені шанувальники бренду «A.Tan» побачив довгоочікувану дитячу лінію Andre Tan KIDS.

12 вересня в Київському ресторані RAY, Андре Тан представив саму колекцію, яку презентували маленькі моделі і розповів все про дитячу моду і її трендах, звертаючи увагу на те, що дитину до хорошого смаку потрібно привчати з дитинства.

“Andre Tan KIDS – це в першу чергу стильна, зручна і комфортний одяг для ігор. Ми представили лінію одягу для дітей віком від 3-х до 11 років. Так як ми є сімейним брендом, то дитяча лінія це можливість прищеплювати у дитини хороший смак з дитинства: стильні батьки – стильні діти! Крім повсякденного одягу ми створили fashion капсулу для маленьких модниць, в яку входять сукні з вишивкою, камінням, пір’ям “- прокоментував Андре Тан.

Цієї осені Андре Тан рекомендує не морочитися і не бігти за світовими трендами, а обирати для своїх дітей зручний і при цьому стильний одяг, який не буде сковувати рухи. Дизайнер пропонує додати в дитячий гардероб сукні – сорочки, які є інвестицією не тільки в жіночий, а й в дитячий гардероб. Бомбери, які стали невід’ємною частиною будь-якого базового гардероба. Британська клітина, яка давно стала трендом на всі часи. Брендована репсова стрічка, яка присутня майже в кожній моделі, робить малюків по-справжньому маленькими модниками.

FASHION & STYLEНОВОСТИ

Добавить комментарий