Боротьба нового з застарілим: стартувала соціальна реклама на підтримку електронного документообігуОпубликовано On


Всеукраїнська рекламна коаліція, онлайн-сервіси «Вчасно» і «Document.Online» в партнерстві з Програмою Розвитку ООН (ПРООН) запустили соціальну рекламу, щоб в черговий раз нагадати – майбутнє за новими технологіями. 

Вже 10 років в Україні є можливість користуватися електронним документообігом. Проте переводити документи у цифровий вигляд компанії почали лише декілька років тому. Щоб пришвидшити цей процес, учасники ринку запустили соціальну кампанію, яка демонструє бізнесу та державним органам: електронний документообіг – це просто, ефективно і законно.

Ініціативу підтримали 11 креативних агентств і запропонували свої варіанти соціальної реклами. Переможцем конкурсу стали «RAM 360». Їхня ідея – візуалізувати, як нові технології можуть перемогти набридливого “паперового монстра” і полегшити життя  бухгалтерам та юристам, а також директорам, HR-спеціалістам та всім, хто так чи інакше працює з документами. 

Паперовий документообіг – це химера, що висмоктує ресурси з природи і з нас самих. Однак, ми розуміємо – зміни не настають самі по собі, тому маємо говорити про цю проблему ще гучніше. Разом з продакшн-командою «Looma» ми спробували нанести по ній удар нашим відеороликом та змотивувати людей до використання ефективних, а головне – доступних електронних засобів”, – коментує Святослав Кобзенко, креативний директор «RAM360».

Люди багато говорять про діджиталізацію, проте насправді не завжди готові до неї. Завдяки команді «RAM 360», спільними зусиллями нам вдалося сформувати креативну кампанію, яка знаходить відгук у емоціях тих, хто кожного дня працює з паперами. На простих прикладах ми показали не лише проблему, а й метод її вирішення”, – підкреслює Анна Муляр, керівник проекту «Document.Online».

Завдяки діджиталізації співробітники компаній матимуть змогу займатися більш творчими, осмисленими та стратегічними завданнями. Окрім заощадження коштів, ключовою перевагою електронного документообігу є саме економія часу працівників за рахунок оцифрування механічної роботи. Сто тисяч електронних документів можна підписати та відправити за 30 хвилин. 
Ми хотіли, щоб соціальна реклама була близькою кожному та стала візуалізацією нашого повсякденного робочого життя. Наша місія зацікавити бізнес та державні органи, розвіяти їхні страхи і дати зрозуміти, що інновації – це не боляче. Креативна ідея «RAM 360» саме така. За технологіями – майбутнє, і стати його частиною зовсім не складно”, – зазначає Оксана Ферчук, керівник B2B-напряму компанії EVO.

НОВОСТИ

Добавить комментарий