“Це Періс” – Періс Гілтон зніматиме автобіографічний фільм на Закарпатті!Опубликовано On


Про те, що знаменита американська світська левиця Періс Гілтон купує елітний курорт на Закарпатті було відомо ще у 2019 році!

Але наразі Гілтон розсекретила задля чого їй це потрібно!
За словами Періс, саме на Закарпатті вона хоче завершити зйомки свого автобіографічного фільму! Цей проект дуже важливий для зірки, адже цей проект покликаний повністю змінити уявлення про Періс!

“Хочу, щоб світ побачив, що є багато неправильних уявлень про мою особистість! Мене судять по персонажу, якого я створила на початку своєї кар’єри. Тут все буде по-іншому. Люди побачать ділову жінку, яка створила і продовжує старанно працювати зі своїми бізнес-імперіями. Побачать, хто я насправді”, – поділилася світська левиця.

Зйомки планують у квітні. Саме в цей час тут починає цвісти алея сакур. Попередньо вихід стрічки на YouTube планується у травні 2020 року.

Чому саме українське Закарпаття полюбилося Гілтон – відомо лише їй, але за словами інсайдерів, саме для Періс Гілтон на території елітного відпочинкового комплексу на Закарпатті із назвою “Деренівська Купіль” було побудовано вертолітний майданчик!

LIFESTYLEНОВОСТИСULTURE

Добавить комментарий