День Києва-2019 по-спортивномуPosted by On


У неділю, 26 травня, у столиці до Дня Києва проводилися традиційні концерти, мистецькі фестивалі, турнір з міні-футболу та змагання з велоспорту Race Horizon Park, а також 27 масштабний “ПРОБІГ ПІД КАШТАНАМИ”.  За підрахунками, у біговому фестивалі взяли участь 18 тис. людей – жителів столиці та гостей міста. 

У програмі було 7 забігів: пробіг у ходунках, дитячий забіг, спортивний пробіг, пробіг мужніх, пробіг наосліп, пробіг з собакою і благодійний.

Цікаво, що наймолодшій учасниці пробігу в цьому році – 2 місяці, з нею бігли її батьки. А найстаршим учасником став 78-річний чоловік.

Кошти, зібрані з учасників пробігу наосліп і пробігу з собакою, будуть спрямовані на підтримку дітей, які лікуються в Інституті очних захворювань і тканинної терапії ім. Філатова, а також фонду Happy Paw на придбання необхідних матеріалів в притулок для тварин.

День Києва традиційно відзначається в останню неділю травня. Уперше його відзначили в 1982 році з нагоди 1500-річного ювілею української столиці. Офіційно дату святкування Дня міста встановили в 1987 році.

LIFESTYLESPORTНОВИНИ

Добавить комментарий