Діма Коляденко освідчився і подарував обручку Ірині Білик на конкурсі Miss Blonde Ukraine 2019!Опубликовано On


Відомий співак і шоумен підірвав зал своєю пропозицією відомій артистці на 10-му ювілейному конкурсі краси.
У столичному концерт-холі Freedom відбувся щорічний конкурс краси, у якому беруть участь виключно найяскравіші блондинки України.

Національний конкурс MISS BLONDE UKRAINE за 10 років став одним з найбільш резонансних і рейтингових подій в індустрії краси та моди в Україні.
Організатором конкурсу вже 10 років є популярна співачка Оксана Vояж, яка знає толк в блондинках і вибирає для участі в шоу тільки найталановитіших, веселих і яскравих учасниць.
У цьому році переможницею конкурсу стала 24-річна модель Валентина Струкова. Дівчина є засновницею власного косметичного бренду. За освітою психолог. Вивчає китайську мову і ще грає діджейські сети на вечірках.


Не обійшлося і без несподіваних сюрпризів. Ведучі вечора – співачка Ірина Білик і шоумен Дмитро Коляденко влаштували справжнє свято для глядачів і численних зірок, які завітали на конкурс.
Несподівано для всіх під час шоу-програми Діма Коляденко раптово опустився на одне коліно і попросив руку і серце у Ірини Білик. Зал вибухнув оплесками і кричав “Гірко!”, але Ірина Білик залишила без відповіді пропозицію Коляденка, оскільки вже в шлюбі і щаслива. Правда, кільце від Коляденка прийняла.


Між виходами конкурсанток у вечірніх сукнях і купальниках, гостей радували своїми виступами: співачка Камалія, група Opium, латино-американська група Rico Macho, співачка Солоха, співачка і організатор конкурсу Оксана Vояж і ведучі вечора Ірина Білик та Дмитро Коляденко.

Визначали переможницю: актриса Ольга Сумська; народні «кролики» України Володимир Данилець та Володимир Моїсеєнко, шоумен і ресторатор Микола Тищенко, футболіст Владислав Ващук, креативний директор MISS BLONDE UKRAINE, топ-модель Анна Пронічкіна, ювелір Віктор Гарарук, актор театру і кіно Олександр Кобзар і співачка Оксана Voяж.


Національний конкурс MISS BLONDE UKRAINE за 10 років став одним з найбільш резонансних і рейтингових подій в індустрії краси та моди в Україні.

НОВОСТИ

Добавить комментарий