ЕБШ всі вихідні. На лівому березі Києва відкрився другий спортхабОпубликовано On


У п’ятницю 30 серпня відбулася гучна вечірка на честь відкриття другого спортхабу ЕБШ у Києві. Тепер функціональні і TRX-тренування проводитимуть і на лівому березі міста.

Вечір почався з ефектного «викрадення» гостей на вечірку і продовжився спортивними змаганнями та DJ-сетом від німецького техно DJ Marc Romboy. Ще зовсім нещодавно Марк виступав на вечірках у Берліні, Токіо, Лондоні, а в п’ятницю запалював танцпол на лівому.

Усі вихідні у спортхабі проводилися відкриті тренування. Гості змогли протестувати найпопулярніші формати хабу: TRX, функціональний тренінг та новинку — Animal Flow. Наразі ЕБШ функціонує у звичайному режимі.

Юлія Шум, співзасновниця ЕБШ:

«ЕБШ NALEVOM феєрично відкрився, вже відпрацював декілька днів і встиг підкорити серця ЕБШерів. Відкриття нового спортхабу — це величезна відповідальність. Але ми не маємо наміру та бажання зупинятися на досягнутому».

Новий простір ЕБШ розташований за 5 хвилин від метро «Осокорки» на 4 поверсі БЦ «Платинум». Має два зали для індивідуальних та групових тренувань, тренажерний зал, хелсі-бар із зоною для відпочинку та дві роздягальні. Із панорамних вікон у залах відкривається прекрасний міський краєвид.

Адреса спортхабу: Дніпровська набережна, 28В, 4 поверх, БЦ «Платинум».

Час роботи: 7:00 – 22:30 без вихідних.

Відео з відкриття https://www.youtube.com/watch?v=AkmEw7ZneCA&feature=youtu.be

НОВОСТИ

Добавить комментарий