Фильм ANDRE TAN – історія двадцяти років успіхуОпубликовано On


13 лютого відбулася прем’єра першого документального фільму про українського дизайнера Андре Тан. Проект присвячений знаковій події в житті модельєра і української fashion-індустрії, а саме 20-літтю існування однойменного бренду ANDRE TAN.

Зйомку і продакшн фільму здійснила команда 1 + 1 Digital Studios. В 60-хвилинному фільмі для глядачів відкриваються усі залаштунки роботи дизайнера – від першого показу до масштабної популярності та репутації одного з кращих дизайнерів України.

ANDRE TAN – це історія про мрію 13-річного хлопчика створити красу для мільйонів і про щоденну працю дорослого чоловіка на шляху до своєї мети. Дизайнер розкриває секрет неймовірної вимогливості до себе. Мрія про показ у Парижі, до якої він йшов багато років крізь перепони та вибрики долі, в реальності розчарувала Андре. Але це лише більше підкувало дизайнера знову сісти за ескізи та почати творити чергову колекцію з нуля.

В кадрі модельєр розповідає не лише про свої життєві принципи, процес підготовки показів, але і про перепони на шляху до нових викликів. Це постійна гонка вперед: за новими тенденціями і культовими колекціями, що визначають ДНК бренду ANDRE TAN.

Дизайнер зізнався, якою ціною з продавця рибою він перетворився на визнаного фешн-гуру і телезірку, вперше привіз на свій показ Періс Хілтон та подолав банкрутство.

На екрані ексклюзивно з’явилися архівні зйомки 70-х років, кадри перших показів модельєра у Харкові і дебют на Ukrainian Fashion Week. Дизайнер відверто зізнався, як батьки вплинули на його становлення, а також запросив до себе додому і познайомив з родиною – дружиною та донькою.

Документальний фільм про провідного дизайнера країни не лише демонструє його шлях до успіху, але і розкриває історію розвитку усієї модної індустрії України з її трендами та еволюцією тенденцій.

На перм’єру фільму, що відбулася в кінотеатрі “Оскар” в ТРЦ “Гулівер” завітали зіркові друзі дизайнера, поціновувачі його творчості.

КИНОНОВОСТИСULTURE

Добавить комментарий