Історія одягу, що має змінити світ. Бренд Nine вражаєPosted by On


One for One – спільний проект  бренду Nine та благодійного фонду “Твоя Опора”, що має на меті забезпечувати одягом та постіллю дітей із дитячих будинків і малозабезпечених сімей на ПОСТІЙНІЙ основі. Одяг, який замовляють діти і який їм необхідний! Новий одяг, відшитий саме для них на  виробництві Nine!

Історія від засновниці та власниці бренду “Nine” Іри Сташко:

«Це мало статись ще 4 роки тому, коли я, Іра, власниця бренду одягу Nine, шила вночі дитячі іграшки. На меті було продавати їх і за вилучені кошти відшивати нові для дітей з дитячого будинку. Все просто: одну купуєш – одну даруєш. Тоді цей проект мав називатись ‘Couple’ (укр. – пара).

І от сиджу я ввечері і дивлюсь на диван. А там і кіт з гітарою, і ведмедиця в українському вбранні, і ще одна ведмедиця-модниця, і собака, і миша… Весь асортимент. Я була впевненна, що іграшки куплять! Виставляю їх на один відомий портал з продажу – і очікую цей бум. От зараз! Ну от зараз все буде!! І нічого. Жодного замовленння. Це зараз розумію, що такі проекти запускаютсья не так. Це зараз розумію, що мало просто відшити іграшку чи ще щось і виставити на сайт, де продають все, що потрібно і не дуже. Так не працює… Історія так і залишилась у таблицях excel на google drive…

Із цією медведицею ти вже можеш познайомитись у нашому шоу-румі: вул. Кожум’яцька, 12г. Чекає тебе щодня на нашому дивані з 12 до 20.)

4 роки поспіль…

Майже три роки тому я відкриваю бренд одягу Nine. І весь цей час ідея проекту з іграшками зі мною. Тільки тепер – глобальніша.

Тепер я задаю собі інші питання: Чому якісний одяг можуть дозволити собі тільки обрані? Чому подарунки тільки на Новий рік? Чому забирають вибір на елементарне?Чому ношений одяг?Чому тільки 2 пари шкарпеток на півроку? 2 ПАРИ! Ми можемо це змінити?МОЖЕМО!

Як тільки я розумію, що ми готові, що ми пройшли всі початкові етапи, що вже зробили всі помилки на старті, що маємо команду, з якою мені хочеться йти по цьому непростому шляху, ми запускаємо масштабний проект по забезпечуванню одягу дітей з дитячих будинків-інтернат – проект з надважливою місією One for One!

ПРОЕКТ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ

Вже на етапі підготовки до проекту я розумію, що це набагато складніше, ніж запуск бренду одягу. Бо тут є “система”, норми, правила у дитячих будинках. Тож ми шукаємо благодійни фонд, який допомагатиме з цими питаннями. Фонд із досвідом. Фонд, який готовий робити більше! І знаходимо – це благодійний фонд “Твоя опора” і дивовижна Валерія Татарчук разом із волонтером Іриною Пастернак.

За цей короткий час робимо, здавалось, нейможливо. Десятки дзвінків, різних зустрічей, уточнення інформації, збір списку бажань, наше знайомство з дітьми (прим. фонд знайомий давно, оскільки опікується цим інтернатом). Потім створення найважчих суконь за конструкцією за весь час існування бренду, довгий пошив, замовлення десяток рулонів, обговорення відшиву одягу для дітей, десяток примірок і моделювання лекал, розробка комплексу поліграфії, значка, концепції, цінностей, написання сотні листів і ще сотня попереду, відео, фото і навіть ремонт в магазині!”

___________________

Коли продається одиниця одягу з колекції One for One, виробництво Nine отримує замовлення на пошив одягу дитині по списку.

Відшитий одяг виробництво передає до шоу-руму Nine. Менеджери до кожного замовлення вкладають підписану від руки листівку і готують до відправки.

Дівчата з Nine відправляють або передають особисто одяг дітям через кожні 20 проданих одиниць з колекції One for One. Всі витрати на пошив одягу, підбір тканин, розробку лекал, доставку, поліграфію беруть на себе.

Діти отримують одяг, який самі обрали або який необхідний на цей момент. Одяг йде з іменною біркою, підписаною від руки листівкою і з гарною упаковкою.

FASHION & STYLELIFESTYLEPROFESSIONНОВИНИ

Добавить комментарий