Катерина Санторіна і Юлія Беріссе об’єднують країни в боротьбі за чисту планету!Posted by On


Сестри TheGlam, як їх ще називають в Європі, взялися за здійснення нового креативного еко-проекту.

В рамках заснованого Катериною Санторіною (@_santorina) і Юлією Беріссе (@cvetkova_official) щорічного міжнародного конкурсу краси в Монте-Карло Miss TheGlam Monaco International 2019 дівчата запускають рух «Краса проти пластику» (@beautyagainstplastic) привертаючи увагу громадськості до глобальної проблеми забруднення планети пластиком. .

«Поки світові політики тільки роблять декларативні заяви по темі глобального забруднення, ми об’єднуємо людей по всьому світові і починаємо діяти. А така потужна індустрія, як мода і медіа – це найсильніші інструменти впливу, які здатні зрушити проблему з мертвої точки», – заявили засновниці еко-проекту.

Отже, вже 4 вересня в Монако пройде конференція присвячена цій загрозливій для планети еко-проблемі, де представниці з 10 країн, які приїхали боротися за головну корону у світі краси, представлять свої соціальні програми з порятунку планети від забруднення пластиковими відходами. Спільно з впливовим fashion-агентством One Day Hero Agency і італійської продакшн-студії Steam Point Films було відзнято однойменний кампейн, показавши, що незалежно від матеріального становища і достатку, ми всі живемо на одній планеті і зобов’язані піклуватися про її чистоту. До проекту може долучитися кожен, тим самим, поліпшивши екологічну ситуацію у своєму регіоні.

LIFESTYLEНОВИНИ

Добавить комментарий