MACHETE зняв кліп у дорозі: Ярослав Малий розповів про зйомки екстремального відео на пісню із нового альбому l’MPULSОпубликовано On


Соліст групи MACHETE Ярослав Малий 7 березня у столичному клубі Stereo Plaza презентуватиме новий альбом l’MPULS. Напередодні цієї події музикант зняв кліп на пісню «Никуда не смыться». Над відео працював відомий український режисер та сценарист Kadim Tarasov. Зйомки тривали два тижні і стали не тільки найдовшими за всю історію існування проєкту MACHETE, а й найбільш небезпечними. Під час зміни локацій у горах авто творчої групи потрапило у ДТП і ледве не знесло із траси. 

Кліп більш нагадує документальне кіно, а його історія, як у відомому романі Джека Керуака, відбувається під час подорожі. У даному відео – на головній алтайській дорозі.

«Це була масштабна автомобільна подорож. Ми побували у наших улюблених місцях, куди важко дістатися. Проїхали всі пори року: зиму, весну, літо. Знімалися всією нашою сім’єю, взяли із собою навіть пса», – розповідає Ярослав Малий. 

Під час зйомок сталася автомобільна аварія. 

«Ми переїжджали горні перевали. Автомобіль зачепило за бортик і ледве не винесло із траси, пригадує Ярослав. – В цьому вся дивовижність Алтаю: якщо ти хочеш щось зробити, але втрачаєш суть і просто їдеш, ні про що не думаючи, то легко зійти із дистанції».

За словами музиканта, ідею зняти відео на природі підказав сам текст пісні. 

«Ми хотіли, аби в кліпі не було фальші та пластмаси. Щоб природа вказувала на натуральність того, про що ми говоримо. Через візуалізацію відео у людей правильні асоціації. Тому ми і хотіли погрузитися в обстановку, де вони зможуть відчути та зрозуміти сенс того, що ми вклали в трек. Всі ці переходи, перевали, гори, ріки, протоки – все справжнє і знаходиться в різних місцях Алтая. Слова та музика теж справжні. І це допомагає людям відчувати справжнє у собі. Це і була наша головна ціль», – зізнається музикант. 

Нагадаємо, презентація нової програми MACHETE l’MPULS відбудеться 7 березня у столичному клубі Stereo Plaza.

НОВОСТИСULTURE

Добавить комментарий