Мікс моди та кіно – FASHION FILM FESTIVAL KYIV 2019Опубликовано On


У суботу, 18 травня, на кіностудії FILM.UA пройшов другий Fashion Film Festival Kyiv-2019, організаторами якого стали FILM.UA GROUP та Ukrainian Fashion Week. 

Fashion Film Festival Kyiv – перший у країні фестиваль-конкурс fashion-фільмів, який був заснований в 2018 році з метою популяризації жанру fashion-фільмів і сприяння співробітництву режисерів, операторів, представників креативних індустрій з fashion-дизайнерами.

Цього року організатори ввели новий формат — воркшоп “Short On The Spot”, під час якого учасники знімали власні fashion-відео та продемонстрували їх глядачам. Гуру моди, кіно та медіа стали спікерами Fashion Film Festival Kyiv.

Переможці та нагороди

Цьогоріч було немало охочих продемонструвати свої роботи: організатори зареєстрували 95 учасників. Але до short-list потрапило всього 18 робіт, які відбирало професійне журі. Церемонію нагородження проводила Кароліна Ашіон.

Ґран-прі фестивалю – перемогу в категорії Best Fashion Film та 50 000 гривень — отримав фільм BORN TO від режисера Павла Буряка.

У категорії Best Fashion Story перше місце отримав LOVE2 режисера Ярослава Бугайова. FILM.UA надала переможцю ґрант — 20 000 гривень — на оренду павільйону.

Найкращим фільмом в категорії Best Production став SAUVAGE від режисерки Анастасії Мілевської. Вона отримала ґрант від PATRIOT Rental — 20 000 гривень — на технічне забезпечення зйомок.

Спецприз від партнерів

Фільм FROM BEYOND від Jordan Blady отримав спеціальний приз від генерального партнера фестивалю, компанії Visa. Усі представники знімальної команди картину отримали каблучки з NFC-чипом, які можна використовувати як безконтактну картку Visa.

КИНОНОВОСТИ

Добавить комментарий