«Миру тобі, Україно!»Опубликовано On


Сумська, Заклецька, Суханов, Соломка, Даугуле, Комаровський, Пекун: еліта українського теле і шоубізнесу відвідала виставку “МИРУ ТОБІ, УКРАЇНО!”

У Національній бібліотеці ім.Я.Мудрого відбулася презентація фотовиставки від проекту  ETHNO FASHION BY POTLOVA

В експозиції близько 50 натхненних світлин із зображенням жінок в сучасному українському вбранні. Автор та іміджмейкер проекту – Катерина Потлова. Кожна робота неповторна й заворожує гармонійністю та глибиною образів.

На світлинах видатні українки, спортсменки, громадські діячки, представниці шоу-бізнесу, телебачення, мистецтва, а також жінки, які є уособленням матері, дружини, самобутньої національної краси. Усі вбрані в українські образи від дизайнера Катерини Потлової. Це сучасне бачення українки, жінки-берегині, хранительки сімейного затишку та тепла.

Ведуча заходу – Заслужена артистка України, телеведуча, журналіст, сценарист, співачка та композитор Тіана Роз. На рахунку артистки величезна кількість концертів, два авторські альбоми, сольні концерти у Токіо, Литві, Ізраїлі та Латвії. Також Тіана блискавично проявила себе у сфері журналістики. Була телеведучою таких проектів як “Зворотній відлік” та “Світські хроніки”.

На захід завітали зірки української шоу та теле індустрії. Зокрема, Народна артистка України Наталія Сумська, Заслужена артистка України Анна Заклецька, телеведучий Олексій Суханов, шоумен Вячеслав Соломка, телеведуча Анастасія Даугуле, ведучий Сергій Комаровський, Народна артистка України Оксана Пекун, Міс України-2017 Поліна Ткач, модель (50+) Наталія Кара та інші. Також не оминули увагою захід і українські спортсмени. Зокрема, найсильніша жінка планети Ольга Лящук, семикратна чемпіонка Європи з карате Марина Юр’єва, чемпіон світу та Європи з бодібілдінгу Володимир Оснік та багато інших публічних та відомих українців.

Приємно, що журнал “Prime Time magazine” ще на початку свого зародження теж долучився до такого чудового проекту!

НОВОСТИ

Добавить комментарий