MUST HAVE Mironova Foundation 6.12.19 – 20.01.20Опубликовано On


11 грудня в арт-просторі Mironova Foundation відбулось відкриття колективного проекту MUST HAVE провідних українських митців. Галерист Тетяна Міронова вже давно мала на меті організувати виставку, де будуть презентовані роботи відомих та вагомих для світового арт-процесу українських митців, з якими вона давно працює, за творчістю яких слідкує. На виставці MUST HAVE презентовані нові роботи відомих авторів сучасного українського мистецтва, які вплинули на його розвиток та сприяють становленню позитивного іміджу українського сучасного мистецтва на світовій арт-арені. 

Імена цих авторів відомі далеко за кордоном, їх роботи знаходяться в музейних та приватних колекціях в усьому світі  та з успіхом продаються на світових аукціонах: Арсен Савадов, Олег Тістол, Ігор Гусєв, Максим Мамсіков, Олександр Сухоліт, Анатолій Криволап, Юрій Соломко, Ілля Чічкан, Артем Волокітін, Віктор Сидоренко, Waone Interesni Kazki, Микита Зігура, Роман Мінін, Назар Білик, Олена Домбровська, Анатолій Ганкевич, Олександр Гнилицький, Матвій Вайсберг, Роман Жук.


Завдяки колективній виставці український глядач може побачити нові твори метрів українського сучасного мистецтва, створених спеціально для проекту і  переконатись, що творчість відібраних митців і сьогодні must have для колекціонерів, а також must see для відвідувачів. 

Виставка триватиме до 20 січня 2020р. у просторі Mironova Foundation за адресою провулок Лаврський, 9.

MIRONOVA FOUNDATION – приватна культурна ініціатива, арт-платформа на території Київської міської галереї “Лавра”. Ми допомагаємо художникам розвиватися у царині сучасного мистецтва, надаємо виставковий простір для персональних і колективних проектів. Сприяємо міжнародним культурним обмінам і створенню позитивного іміджу українського мистецтва закордоном.

LIFESTYLEНОВОСТИСULTURE

Добавить комментарий