На Євробаченні-2021 Україну представлятиме гурт GO-A?Опубликовано On


Міжнародний музичний конкурс Євробачення-2020 року, який повинен був пройти в Роттердамі, скасували через спалах коронавірусу. Про це йдеться в заяві Європейської мовної спілки. Пісенний конкурс повинен був пройти 12-16 травня. У повідомленні наголошується, що команда Євробачення розглядала різні варіанти організації конкурсу, проте в підсумку визнала його проведення неможливим.

Одночасно з цією  новиною в українців виникло логічне питання: хто представлятиме нашу країну наступного року та що буде з цьогорічним переможцем  – гуртом GO-A? Невдовзі Суспільний мовник заявив, що запропонував гурту Go-A представляти Україну на Євробаченні-2021.

Телеканал СТБ повністю підтримує Суспільного мовника: “І хоча нам дуже прикро, що наступного року відбір не проводитиметься, ми вважаємо це рішення правильним у ситуації, що склалася. На Євробаченні-2021 Україну має представляти гурт GO-A”  

Нагадаємо, у фіналі Національного відбору на Євробачення судді і глядачі одноголосно віддали Go-A максимальну кількість балів – 12. Відео фінального виступу гурту зібрало майже 5 млн переглядів на офіційних Youtube-каналах СТБ та Еurovision song contest. 

НОВОСТИСULTURE

Добавить комментарий