На Євробачення-2020 від України поїде GO-AОпубликовано On


Без гучних сканадлів та сварок! У суботу, 22 лютого, стало відомо, що Україну у Роттердамі на пісенному конкурсі Євробачення 2020 представлятиме гурт GO-A. Деякі прихильники жанру електрофолк знали їх ще до того, як музиканти вийшли на сцену національного відбору.

GO-A дебютували в 2012 році з піснею «Коляда». Пісню представили в соцмережах, де вона швидко отримала популярність. Їх музика – це танцювальний біт, африканські барабани і етнічний фолк.

З початку існування колективу учасники періодично мінялися, але зараз склад такий: вокалістка Катя Павленко, мультиінструменталіст і аранжувальник Тарас Шевченко, гітарист Іван Григоряка, геній сопілки та інших духових інструментів – Ігор Діденчук.

GO-A

У 2016 році гурт випустив дебютний альбом «# Ідіназвук», а у 2017 році записав спільний трек «Щедрий вечір» з Катею Chilly (яка, до речі також була учасницею Нацвідбору-2020).

За 8 років існування на українській сцені GO-A брали участь у безлічі українських фестивалів: Jazz Koktebel, «Країна Мрій», «ГогольFest», Vedalife, «Трипільське коло», «ART-Пікнік Слави Фролової», Polyana Music Festival, Kyiv Open Air «Білі ночі vol2». Але широку популярність здобули лише у півфіналі Нацвідбору.

До речі, Go-A стануть першими учасниками від України, які представлять пісню повністю українською мовою.

НОВОСТИСULTURE

Добавить комментарий