Наскільки важливим для вас є кваліфікаційне надання допомоги та послуг у сфері охорони?Posted by On


Кваліфіковані працівники – запорука якості будь-якої послуги. Особливо, коли це стосується охоронної фірми, де ваша безпека та безпека майна напряму залежить від професіоналів, які за неї відповідають.
Компанія «Венбест» – це єдина в Україні охоронна фірма, на базі якої працює навчальний центр з підготовки фахівців у сфері охорони та безпеки, акредитований МОН. Спеціалісти отримують не лише фізичну, а й психологічну підготовку, яка дозволяє їм миттєво та обмірковано реагувати у будь-яких критичних ситуаціях.

Тридцятирічний досвід «Венбест» на українському ринку та велика база клієнтів доводить те, що пункт професіоналізму зазвичай є вирішальним. Це не дивно, адже вибираючи лікаря, Ви прагнете потрапити у руки справжнього «гуру».
Навіщо ж нехтувати своєю безпекою, довіряючи охорону любителям?

Філософія «Венбест» полягає у тому, що охоронці – це не просто кремезні та сильні чоловіки, які можуть дати відсіч. Набагато важливіше, аби співробітники охоронної фірми вміли аналізувати ситуацію. Такий підхід дозволяє передбачити ймовірність виникнення небезпеки і усунути її на початкових етапах.

Акредитація МОН – показник того, що навчальний центр охоронної фірми «Венбест» проводить навчання за найвищими стандартами. Як результат, після закінчення курсу, на охоронну службу виходить якісно підготовлений професіонал, у якого за плечима є багаж теоретичних та практичних знань.
Окрім грунтовної підготовки співробітників, компанія постійно впроваджує інноваційні технології у обладнанні та методах охорони. Це вкрай необхідні кроки для будь-якої охоронної фірми, адже злочинність змінює форми і потрібно бути завжди готовими до новоих методів боротьби з нею.

Не варто покладатися на щасливий випадок долі, довіряючи свою безпеку фірмам без підтвердженого професійного рівня. Коли ви знаєте, що вас охороняють спеціалісти, спати вночі набагато спокійніше!

Фото та текст надані AVERINA media

BUSINESSPROFESSIONНОВИНИ

Добавить комментарий