Наталка Карпа під час зйомок кліпу “Ти мій тип” спробувала себе у ролі поліцейськогоОпубликовано On


Заслужена артистка України, сонцезалежна Наталка Карпа
презентувала нову відеороботу в якій розповіла про типи чоловіків,
кохання з першого погляду, а також на добу перевтілилася у
поліцейського і розповіла про переваги “найсексуальнішої” професії
світу.
Популярна українська співачка знову радує шанувальників творчими
сюрпризами. Цього разу артистка презентує красивий, сучасний кліп з соціальним підтекстом.
У новій відеороботі Наталка перевтілилася у полісвумен та спробувала себе на місці патрульного. По сюжету артистка затримала
правопорушника-мотоцикліста, роль якого виконав відомий в Україні
стантрайдер Андрій Головня. Хлопець відразу ж звернув увагу на Наталю та почав стежити за нею в надії на зустріч. Чарівна та сексуальна Наталка у кліпі продемонструвала усі привілеї та особливості роботи поліції, чим почала популяризацію професії.
“Взагалі наша підготовка до знімального процесу повинна була початися з кастингу на роль поліцейських. Але відвідавши один із участків я зрозуміла, що дійсно у новій поліції працюють красиві, статні, атлетично складені люди, які проходять спеціальну підготовку перед тим, як вийти на службу. Тому обійшлися без зайвих турбот. Мені дуже сподобалася наша велика команда, а найголовніше, я себе почувала в ній своєю.” – розповіла Наталка Карпа.
Цікавим фактом є те, що для зйомок команді потрібно було отримати
безліч дозволів, один із них на перекриття значної частини Дарницького моста. На цій локації головний герой кліпу “Ти мій тип”, відомий на всю країну зачинатель руху стантрайдерів Андрій Головня та ще три байкери робили екстремальні трюки.
Загалом зйомки відбувалися на декількох локаціях, пересуватися до яких знімальна група мала не інакше як на поліцейських автомобілях, чим масово привертала увагу киян. Останньою локацією став Департамент патрульної поліції, де на головну героїню чекав сюрприз – 120 курсантів влаштували великий флешмоб на честь Наталки. “Флешмоб готували близько 3-х днів, це було дещо довше ніж зазвичай, тому що в кліпі знімалися не професійні танцюристи, а справжні курсанти. Захват та радість, коли вони мене вперше побачили у формі читалися в їх очах, тому, не зважаючи на пізні зйомки, натхнення працювати мене не покидало до кінця! Коли режисер сказала: “Стоп. Зйомки завершені” – ми зробили фінальну фотографію, на якій було близько 200 чоловік. Мушу визнати, що по цьому показнику це наймасштабніший із моїх кліпів.” – поділилася співачка.
Нагадаємо, нещодавно Наталка Карпа презентувала пісню “Ти мій тип”,
яка увійшла до нового альбому “Сонцезалежна”. Зараз співачка готує
концерт-презентацію альбому, який планується на осінь цього року.


Режисер кліпу “Ти мій тип” – Тата Белініна.

НОВОСТИ

Добавить комментарий