Найуспішніші жінки України – обрані!Опубликовано On


Символічне й традиційне свято – “Бал Квітів” від Миколи Тищенка відбувся в одному зі столичних ресторанів 15 травня. Щорічно на заході нагороджуються найуспішніші жінки у різних номінаціях!

“Бал Квітів” від відомого ресторатора і телеведучого Миколи Тищенка – це яскрава щорічна подія, яка не залишає байдужим жодного представника столичного бомонду. Цього разу серед гучних і довгоочікуваних гостей стала співачка – Анна Сєдокова, яка також була хедлайнером вечора (ночі)!

Цього року Микола Тищенко та його дружина Алла Барановська не відступили від традицій і організували одне з найяскравіших подій весни, що минає! Основною темою балу було обрано спекотні тропіки. Неймовірної краси фотозоні, конери з декоративною косметикою та просто мільйони квітів навколо – це дійсно справжнє свято витонченості й краси для жінок. 

Найголовнішою метою вечора було нагородження найуспішніших жінок України. Так, до самої події, кожен бажаючий міг проголосувати й обрати успішних жінок в тій чи іншій категорії: мама року, актриса року, співачка, ведуча, блогер, діджей, та ін. Всього було тринадцять категорій. Також Микола Тищенко вручив спеціальні нагороди “Амбассадор нації”, “10 років успіху” і “Народна зірка”.

 

Микола Тищенко - ресторатор, телеведуий

Крім загального визнання, переможниці отримали подарунки від ювелірного дому ZARINA, квіткового бутіка “Украфлора”, косметичного бренду KODI і компанії GLO.Для гостей вечора виступала екс-солістка групи “ВІА ГРА” – Анастасія Кожевникова, Артем Пивоваров, Тамерлан і Альона, співачка СОЛОХА, група Селфі, Dj Нана. Довгоочікуваним хедлайнером вечора стала співачка Анна Сєдокова, яка виконала свої найкращі хіти. Разом із співачкою танцював і співав весь зал! Вечірка тривала майже до ранку.

Nana - DJ
Андре Тан - дизайнер
Таня Пренткович - блогер ( разом із чоловіком)
Ольга Корешкова - головний редактор Prime Time magazine
Володимир Остапчук - телеведучий
Анастасія Кожевнікова - співачка
Іванна Онуфрійчук
Анна Сєдокова- хедлайнер заходу, співачка
Анна Сєдокова- хедлайнер заходу, співачка
Анна Сєдокова- хедлайнер заходу, співачка

Переможці “Найуспішніша українка 2019” в номінаціях:
Мама року – Лілія Ребрик
Актриса року – Даша Трегубова
Співачка року – NK
Ведуча року – Леся Никитюк
Блогер року – Таня Парфільева
Соціальний діяч – Маша Єфросиніна
Fashion-фотограф року – Анна Гольцберг
IT girl – Таня Терехова
PR – Юла
Dj року – Nana
Балерина року – Катерина Кухар
Дизайнер року – Катерина Сільченко
Головний дебют року – Анастасія Кожевникова

Спеціальні нагороди:
Міс Україна – Леоніла Кузь
10 років на сцені – дует Тамерлан та Альона
Амбассадор нації – Вікторія Кіосе
Народна зірка – Наталя Валевська

LIFESTYLEНОВОСТИ

Добавить комментарий