OPEN LADIES GOLF TOUR 2019 зібрав рекордну кількість гольфістокОпубликовано On


14 липня OPEN LADIES GOLF TOUR 2019 об’єднав рекордну кількість гольфісток в київському гольф клубі GolfStream. У Турнірі взяли участь 34 досвідчені гольфистки, а також, в цей же день, в рамках Школи гольфу познайомилися з грою ще 42 учасниці, серед яких були і претендентки на звання “Міс Україна 2019”.

Вперше комітет Конкурсу Miss Ukraine / Міс Україна спільно з Оргкомітетом OPEN LADIES GOLF TOUR і ГК «GolfStream» провели перший Турнір серед початківців гольфісток-красунь.

“Ми докладаємо багато зусиль для того, щоб в Україні розвивався жіночий гольф. Віримо в те, що цей вид спорту доступний кожному. Потрібно тільки мати бажання почати та наполегливо продовжувати” – говорить Олена Рудік, директор гольф Турніру.

На черговому випробуванні в боротьбі за Корону дівчата пройшли навчання грі в гольф, перше тренування з досвідченими тренерами України, членами PGA Ukraine, познайомилися з гольф-етикетом і звичайно ж, боролися за перемогу в першому змаганні з гольфу серед претенденток на титул “Міс Україна 2019”.

Серед спортсменок в основному заліку 4 Етапу OPEN LADIES GOLF TOUR 2019 перемогу здобули:

1 місце за гру на полі “Прем’єр” – Олена Костирко

1 місце за гру на полі “Чемберлен” – Марія Орлова

Кращий Gross – Анна Педенко

Серед новачків-учасниць Школи гольфу в міні-турнірі перемогу здобула Ольга Рудницька.

Серед юніорів кращий результат показала Софія Пилипенко.

Гольф клуб «GolfStream» надав щедрі подарунки для 2х переможниць Турніру “Unlimited golf-day in Golfstream Golf Village”, Сертифікати на навчання для чотирьох переможниць Школи гольфу.

Переможниці отримали подарунки від компанії Cosmos Golf Ukraine – єдиного в Україні офіційного магазину гольф товарів.

Нагадаємо, 5 етап OPEN LADIES GOLF TOUR 2019 відбудеться 9 серпня у Харкові, в в клубі Superior Golf. До зустрічі на найкрасивішому гольф Турнірі в Україні!

SPORTНОВОСТИ

Добавить комментарий