Подорожі із сенсом – новий тренд у 2019 роціОпубликовано On


Коли я тільки виграла стипендію на навчання в Болонському університеті, не могла зрозуміти, чому наша програма складається в основному з кейсів? Чому, навчаючись Business and Economics, я можу слухати топ-менеджерів світових брендів, таких як BVLGARI, Lamborghini і тд, і вирішувати завдання на їх прикладі? І чому ж таку практику не вводять у нас?

Мені хотілося зробити можливим такий досвід і для наших підприємців. Щоб, будуючи власний бізнес, людина навчався у кращих представників зі світовим ім’ям з цієї сфери.
Тоді ж я працювала маркетологом Nike і почала усвідомлювати всю цінність якості продукту, а також розуміти цільову аудиторію преміум сегменту.

А ще я обожнювала подорожувати. Але не стандартно. Для мене важливо виносити користь із кожної поїздки, а не просто попивати коктейль на березі, або робити фото біля кожного пам’ятника.

Пазли зібралися воєдино. Бізнес-тур: унікальне поєднання навчання від практиків світового рівня, сильного нетворкінгу і пізнання нових країн. Преміум сегмент підприємців. Так я створила Challenging holiday – агентство авторських подорожей зі змістом.

Так чому ж подорожі зі змістом – тренд нинішнього року?

Наші учасники неодноразово повторювали: вони втомилися від типових “гарячих путівок”. І нехай навіть не в Єгипет, а на Мальдіви – одноманітність набридає, у ній немає розвитку.

Набагато цікавіше й корисніше поїхати в бізнес-тур з Challenging holiday, перейняти досвід від топ-менеджера Ferrari, знайти партнерів і однодумців, при цьому активно подорожуючи по Італії.

“Я впевнена, що ми ростемо й розвиваємося, тільки коли пробуємо щось нове, діємо в нестандартних умовах, подорожуємо і пізнаємо новий досвід.

Для мене відпочинок – це розвиток. Я відвідала більше 42 країн і в якийсь момент усвідомила, що втомилася від нудних сухих екскурсій і безглуздого лежання на пляжі “тюленем”.

Світ рухається зі швидкістю світла, і хто не встигає підлаштовуватися – сходить з дистанції. Можна просто поїхати “під сонце”, а можна за тей же тиждень стати найкращою версією себе. І прогресивні люди вибирають другий варіант. Вони ж і перемагають.

Тому я вирішила створювати подорожі тільки для переможців. Переможців у своїй справі: які цінують свій час, вибагливі в споживаної контенті, і головне – усвідомлюють цінність свого оточення. Прогрес – за нами. А тому і всі тренди. Приєднуйтесь!”

Гордієнко Євгенія

НОВОСТИ

Добавить комментарий