ПРЕМ’ЄРА! ALEKSEEV, Руслан Квінта та Алан Бадоєв знову об’єдналися заради нового хіта!Опубликовано On


Прем’єра нового кліпу ALEKSEEV під назвою «Камень и вода» об’єднала легендарних творців українського шоу-бізнесу: автором музики для пісні виступив Руслан Квінта, над словами працювали Руслан Квінта та Андрій Француз, а режисером відео став Алан Бадоєв!

Цікаво, що фінальні рядки треку «Камінь і вода» Руслан Квінта дописував, перебуваючи в романтичій подорожі в Ісландії. Несподіванкою для самого композитора стало те, що трохи згодом, пісня повернулася на свою творчу батьківщіну. Але вже з іншою місією – знайти гідну візуалізацію. Саме в Ісландії, в країні неймовірних пейзажів і чарівної природи, був знятий кліп на новий сингл ALEKSEEV.
Дивовижну красу місцевих ландшафтів переніс в кадр іменитий режисер Алан Бадоєв та його команда.

Все сталося дуже спонтанно! Алан запропонував ідею кліпу і зйомки в Ісландії, і ми погодилися без роздумів. Немає місця на Землі, де можна було б гармонійніше візуалізувати пісню «Камень и вода». Не просто так, саме там вона була народжена Русланом. Такої незайманої природи я ніколи не бачив. Це перевернуло мою свідомість. Ісландці спокійно можуть пити воду з-під крана, вся рослинність привезена з інших країн, оскільки в самій Ісландії нічого не росте, кожне дерево охороняється державою, також ніде ви не знайдете сміття на вулиці. Люди ретельно оберігають свою країну від забруднення. Хочу, щоб кожен, хто подивиться це відео, хоча б на частку відчув те, що пережив я, будучи там. Наша планета неймовірна. Так важливо її любити і цінувати. – поділився емоціями ALEKSEEV.

Спеціально для кліпу ALEKSEEV навчився кататися на скейті, стилістами був розроблений образ артиста для якого використали унікальну тканину. Всю магію зйомок на нову відео-роботу «Камень и вода» артист вже зараз запрошує подивитися на своєму YouTube-каналі і в ефірі музичних телеканалів

НОВОСТИ

Добавить комментарий