Презентація нового бренду натуральної косметики VitaminClub у столиціОпубликовано On


27 лютого відбулася презентація бренду VitaminClub – натуральної доглядової косметики, створеної на основі найкрасивішої молекули у світі – фулерену.

Гостей запросили до нового рибного місця, для справжніх дружніх посиденьок “по-одеськи”, в ресторан “Одеса Мама” на Подолі.

Засновник бренду VitaminClubОлександр Гіренко – розповів, що на створення власного бренду його надихнули дружина та донька. Саме найголовніші жінки заклали фундамент для створення власного виробництва. На початку 2019 року бренд вперше вийшов на український ринок і наразі його  асортимент налічує більш ніж 27 засобів для щоденного догляду за волоссям, шкірою обличчя та тіла.

Серед гостей були помічені: Олена Філонова, Даша Трегубова,Євген Кот, Міла Єремєєва, Ігор Воєвудський, Іван Городецький, Андрій Джеджула,Надія Матвєєва,Сергій Костецький, Роза Аль-Намрі, Олена Єва, Мирослава Ульяніна, Соня Кей.

Для гостей було організовано окрему зону, де кожен зміг ближче познайомитись з продуктами бренду, протестувати їх, та отримати професійну консультацію від спеціаліста, який охоче підбирав індивідуальний догляд кожному.

LIFESTYLEНОВОСТИ

Добавить комментарий