SHATYRKO: «Зима – час пити какао і слухати новорічні треки»Опубликовано On


Як і завжди, в переддень Нового року люди чекають дива. Всі в очікуванні цього чарівного і всіма улюбленого свята. Аромат мандарин, запах ялинки, гірлянди – не весь список символів цього періоду. Один з головних – сніг. Звичайно, якщо погода нам не подарує білого пухнастого килима, то всіма улюблені артисти безсумнівно занурять нас, за допомогою своїх новорічних хітів, в зимову атмосферу.

Новий трек SHATYRKO «Белый снег» – по-справжньому теплий і казковий. У доповненні з кліпом, заряджають енергією, позитивними емоціями, а також ідеально підійдуть для запальною дискотеки біля ялинки.

У створенні «Белый снег» попрацювало чимало колег по цеху, разом з артистом в композиції співають Лера Дідковська, Іра Кудашова і Женя Білозеров. У кліпі знімалися відомі блогери, музиканти – Олена Венум, Diva Olivka, Open Kids, Нік Голев, Оля Шелбі, Антон Шкуратов, Diana Gloster і інші.«Ідея цієї пісні наснилася мені ще влітку. Восени ми почали її створювати, писати і знімати. І ось, 13 грудня, наша спільна велика прем’єра пісні і кліпу: МОЙ ХЭШТЕГ – БЕЛЫЙ СНЕГ. Дякую всім за те, що повірили в цю ідею. Ціную дуже! » – коментує Андрій Шатирко в своєму інстаграм.

НОВОСТИ

Добавить комментарий