«Скажене Весілля 2» виходить у прокат у Польщі!Опубликовано On


Найхітовіша українська комедія захоплює світ: 2 лютого в Польщі в широкий кінотеатральний прокат виходить «Скажене Весілля 2». Дистрибутором фільму стала компанія Eastern European Film Distributors.

Фільм буде демонструватися мовою оригіналу з польськими субтитрами.

Комедія з’явиться у кінотеатрах в містах усієї країни: у Варшаві, Бельсько-Бялій, Бидгощі, Гданську, Гдині, Ґожуві-Велькопольському, Катовицях, Лодзі, Ополі, Познані, Ряшеві, Сосновці, Щецині та Вроцлаві. Польські колеги вже створили сайт проєкту та сторінки в Facebook, отже, долучайтеся!

Варто зазначити, що в другій частині скаженої комедії одну з головних ролей виконав Томаш Собчак – польський актор театру та кіно, театральний режисер. Томаш знає російську мову, проте для зйомок у «Скаженому Весіллі 2» йому прийшлося вивчати українську, аби звучати природно.

«Ми надзвичайно раді представити польським глядачам наш фільм. Польський ринок кіно дуже великий і розвинений, і ми бачимо на ньому неабияке зацікавлення українським кінопродуктом. Вихід в прокат «Скаженого Весілля 2» – це гідний результат цієї тенденції, і ми сподіваємося, що глядачі будуть задоволені», – ділиться Ігор Сторчак, директор FILM.UA Distribution.

До того ж, польський канал Puls TV придбав права на телевізійну демонстрацію обох частин «Скаженого Весілля». Це безпрецедентний випадок для української індустрії кіно. Телеканали у Польщі вже купували українські серіальні проєкти, проте повнометражними фільмами зацікавилися вперше.

Український прокат стрічки тим часом все триває. За перший місяць прокату «Скажене Весілля 2» зібрало 41 133 828 грн та 442 965 глядачів у кінотеатрах.

Нагадаймо, що комедія «Скажене Весілля» також стала першим українським кінотеатральним форматом, що був експортований за кордон: 31 січня у Литві вийшла його адаптація під назвою «Importinis jaunikis» («Імпортний наречений»).

Незабаром очікується прокат «Скаженого Весілля 2» і в інших країнах. Стежте за новинами!

Виробництвом «Скаженого Весілля 2», як і першої частини, займалися компанії Прототип Продакшн та FILM.UA Group, співпродюсером виступила компанія MOZGI Entertainment. Дистрибуцією на території України займаються MMD UA і FILM.UA Distribution.

Проєкт фільму «Скажене Весілля 2» став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно. Перша ж частина комедії мала неймовірний успіх: стрічка не тільки окупилася в прокаті й стала прибутковою, а й залишиться в історії першим та поки що єдиним українським фільмом, продюсери якого повернули Держкіно усі залучені кошти, ще й з відсотками.

«Скажене Весілля 2»

Прем’єра в Україні: 25 грудня 2019 року

Країна: Україна

Виробництво: FILM.UA GROUP, Prototype Production

Дистрибутор: MMD UA і FILM.UA Distribution

Хронометраж: 90 хвилин

Жанр: комедія

Режисер: Влад Дикий

Продюсери: Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка, MOZGI Entertainment (Ірина Горова, Олексій Потапенко)

Музичні продюсери: Олексій Потапенко, Олексій Завгородній

Сценаристи: Микола Куцик, Олексій Приходько

У ролях: Катерина Кузнецова, Томаш Собчак, Назар Задніпровський, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов, Леся Самаєва, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Потап, MONATIK, Олексій Супрун (Петро Бампер), Олексій Завгородній (Позитив) та інші.

Слоган: Що? Знову?!

Синопсис: Події нового фільму відбуваються через рік після «Скаженого Весілля». ЩЕ один сюрприз, ЩЕ одна донька, та ЩЕ одне #СкаженеВесілля чекає на улюблених героїв. Погоня, новий зять, Назарій Запухляк, отець Євлампій, монахи, зірковий каст, багато скажених пригод та ще більше якісного українського гумору!

За підтримки Державного агентства України з питань кіно

КИНОНОВОСТИ

Добавить комментарий