Талановита артистка змусила весь зал аплодувати стоячи і танцювати під час виконання своєї пісні “Кохаю”Опубликовано On


Популярна українська співачка Аліна Башкіна представила Україну на міжнародному фестивалі Voice of Nur-Sultan, що проходив в Казахстані – в Нур-Султана, який за масштабністю можна порівняти з “Євробаченням”.

Запальні танці і безмежна сила любові так схвилювали глядачів головної концертнї зали “Казахстан”, що наша землячка миттєво стала фавориткою.

У перший день пісенного фестивалю виконавці співали авторські пісні на рідній мові, а в другій – Аліна Башкіна удостоїлася честі заспівати з одним з найвідоміших артистів Казахстану – Жігер Ауипбаевим. Артисти виконали пісню “Құс Жоли” (Чумацький шлях).

“У Казахстані дуже люблять українські пісні. Наші народи дуже схожі – казахи теж люблять повеселитися і потанцювати, але особливо цінують душевні ліричні мотиви. Я була в Казахстані вже в четвертий раз, думаю наша дружба триватиме ще дуже довго. Для мене, як для автора і артиста, було дуже важливо і цінно чути бурхливі оплески під час виконання авторського треку “Кохаю”. А співати казахською мовою, відверто кажучи, дуже навіть нелегко. Багато звуків просто не існує в нашій мові. Але, я навіть встигла полюбити пісню ” Құс жоли “післе репетицій з Жігер. Він просто приголомшливий партнер “, – поділилася враженнями Аліна.

На підкорення фестивалю Voice of Nur-Sultan Аліна Башкіна вирішила не зупинятися. Після феєричного виступу Аліну вже запросили відвідати не тільки столицю Казахстану, місто Нур-Султан, але інші куточки країни.

Посилання на виступи:

https://youtu.be/sOYj1nxxgvU – Кохаю
https://www.youtube.com/watch?v=pDjXGhXO064 – Құс Жоли

НОВОСТИ

Добавить комментарий