ТНМК презентували відеокліп до нового синглу «Янголи» і анонсували вихід міні-альбомуОпубликовано On


У потужний фінальний залп минаючого релізного року заряджений довгоочікуваний новий міні-альбом від ТНМК, вихід якого запланований на 23 листопада. Передує релізу пілотний сингл «Янголи», на підтримку якого ТНМК зняли вражаюче відео.

Історія кліпу бере початок в інді-фешн фільмі відомого українського дизайнера і режисера Ольги Навроцької «Inseparable» (Нерозлучнi), який влітку 2018 року зробив фурор на La Jolla International Fashion FilmFestivalв Каліфорнії. Перший фільм від української команди отримав відразу сім номінацій, включаючи основну – «Краща картина» і премію за кращі костюми. Трохи пізніше «Нерозлучнi» отримали ще дві номінації (в тому числі, краща музика) на London Fashion Film Festival.

«Спочатку була музика, яку написав Фагот. Потім з’явилася ідея для фешн-відео. Потім слова пісні і, нарешті, кліп для ТНМК », – пояснює Ольга. Образи прийшли до неї під час однієї з медитацій: «Я побачила сцену, яка викликала в мені змішані почуття… Це був поцілунок ангела і демона. У цей момент я раптово усвідомила, наскільки близькі стосунки пов’язують добро і зло в нашому світі і зрозуміла, що вони нероздільні».

Всі костюми для відео розробила Ольга та її команда. Частина з них взяті з колекцій бренду NAVRO. «Ми робили маски на 3D-принтері, а гілочки для головного убору збирали на подвір’ї нашого шоуруму. У нас був справжній творчий процес. А в ньому завжди є трохи містики».

Головною сполучною ланкою сюжету стала сова – птах, чий символ у багатьох культурах трактують по-різному. «У цьому їх сила! Сови – зовсім не ті, ким здаються нам», – зазначає режисер.

В образі Фагота є три смужки Шиви на лобі. Він оповідач з іншого світу. З його появою кліп знайшов інший об’єм і нові фарби.

«Для мене це історія про внутрішню боротьбу. Про прийняття темної сторони життя», – каже режисер.

Оператором відео став Володимир Шкляревский. SFX – Film.Ua і студія Postmodern.

Кліп «Янголи» вже доступний для перегляду на YouTube

НОВОСТИ

Добавить комментарий