Українка представить нашу країну в Японії на конкурсі красиОпубликовано On


Марина Кіосе представить Україну на конкурсі краси «Міс Інтернешнл 2019» в Японії, в Токіо! Про це стало відомо під час фіналу Національного конкурсу краси «Міс Україна 2019», де Марина Кіосе завоювала титул і корону «Міс Інтернешнл Україна 2019».

З нагоди від’їзду учасниці конкурсу краси, 22 жовтня у весільному салоні «Ariamo» відбувся прес-коктейль, на якому зібралися гості і партнери конкурсу «Міс Україна».

На заході оргкомітет представив образи, в яких Марина Кіосе дефілюватиме на сцені одного з головних конкурсів краси світу. До підготовки до конкурсу приєдналися українські дизайнери, так національний наряд буде від Юлії Магдич, купальник від Юлії Айсіної та, звичайно, родзинкою колекції стане неймовірна фінальна сукня від весільного салону “Ariamo”! Аксесуари та прикраси, зокрема вінок для національного виходу виготовила дизайнер – Дар’я Весна «Vesna accessories», яка також э постійним партнером конкурсу краси “Міс Україна”!

Також під час прес-коктейлю, оргкомітет «Міс Україна» представив фотороботи талановитого Євгена Лузана, де «Міс Інтернешнл Україна 2019» – Марина Кіосе перевтілилася в образи справжньої мешканки середньовічної Японії та колоритної українки.

Нагадаємо, що конкурс «Miss International 2019» відбудеться 12 листопада 2019 року в Токіо. У конкурсі візьмуть участь представниці більш ніж з 80 країн світу!

НОВОСТИ

Добавить комментарий