Український дизайнер Andre Tan випустив колекцію окулярів у колаборації з українським брендом «Sunderson»Опубликовано On


Презентація відбулася в Києві, а саме – у ресторані «BARVY». Ознайомитися з трендовою колекцію окулярів відомого українського дизайнера завітали представники друкованих та телевізійних ЗМІ, блогери та молоді актори. «Sunderson» – це власний бренд окулярів української мережі оптик «Люксоптика».
Ця оптична лінійка створена для клієнтів, які шукають моделі в класичному стилі та водночас не забувають про зір. Особливість лінійки окулярів у тому, що вона розроблена медиками з урахуванням комфорту у використанні й ефективної корекції зору.
Ця колаборація доводить, що часи, коли окуляри були тільки для корекції зору або іміджу, давно пройшли. Сумісна робота експертів оптичного ринку і дизайнера №1 в Україні – це успішне поєднання оправ медичного призначення, які можуть доповнити образ і підкреслити індивідуальність.
Андре Тан, як людина, яка регулярно ходить в окулярах, давно мріяв створити свою ідеальну пару окулярів, які будуть підходити буквально під все. Натхненний живописом вулиць Берліна, він разом з компанією «Люксоптика» створив дві моделі сонцезахисних окулярів і дві форми оправ в різних кольорах, які ідеально підійдуть під будь-який образ.
Колекція доповнюється супутніми аксесуарами по догляду: футляр, серветки й пакувальна коробка – усе це виконано в червоно-білих кольорах. Зображена на них геометрія смужок передає сучасний street-art.

НОВОСТИ

Добавить комментарий