Утримати найцінніше. Mountain Breeze випустили надихаючий трекОпубликовано On


Український гурт «Mountain Breeze» випустив нову англомовну пісню «Why don’t we». Це друга прем’єра за часів сольної діяльності артистів. Пісня створена самостійно в студії учасників бенду!

Фронтмен Mountain Breeze Олександр Біляк ділиться враженнями щодо нового треку:

«Ця пісня — особлива. Вона наснилася мені! Я пам’ятаю як зараз… Уві сні я йшов по коридорах якоїсь виставкової будівлі, і раптом у мене почала крутитися мелодія приспіву пісні. Я почав шукати диктофон, щоб записати її, мене намагалися відволікти, але я всім говорив: «Почекайте, я повинен записати дещо!». Я різко прокинувся, проте мелодія продовжила звучати в моїй голові. Це було рано вранці, я прокинувся, взяв гітару і пішов на кухню та тихенько записав її на диктофон.»

Для музикантів ця пісня – бажання зберегти те, що так важливо вашому серцю,  але … не завжди виходить це зробити.

«Дуже подобається ця пісня своєю атмосферою. Вона така легка, відразу хочеться згадати найсвітліші моменти зі свого життя. Вона чимось нагадує мені нашу іншу пісню «I see you». Напевно, своєю щирістю і легкістю.» – зазначає учасник гурту Ілля Біляк.

Учасники бенду Олександр, Ілля та Михайло мають в планах зробити цю пісню частиною наступного альбому від Mountain Breeze. В 2020 році гурт планує багато працювати та виступати, адже шалено  скучив за тим, щоб ділитися своєю музикою зі світом. І перший крок вже зроблено: реліз пісні «Why Don’t We», тим самим повертаючись після затишшя. Наостанок артисти дають обіцянку перед самими собою та фанатами-breezers: 

«Ми вже подорослішали, і музика відповідно у нас змінюється! Тому не просто плануємо щось, а ставимо ціль випустити велику кількість всього нового в цьому році. Віримо, що він змінить багато речей!».

НОВОСТИСULTURE

Добавить комментарий