Венбест: Ми переконані, що допомагати – це разомОпубликовано On


Новорічні свята не забарилися і вже скоро завітають до кожного. Зимовий час – це завжди чудо і подарунки, магія і щось надзвичайно казкове. І найбільше щастя для людей – здоров’я. Воно ніколи не поступиться іграшкам, курортам та машинам. На жаль, є дітки, котрим потрібна допомога, щоб видужати. А охоронна компанія «ВЕНБЕСТ» – це захист не тільки від крадіїв та грабіжників, а й захист малечі від хвороб, котрі необхідно подолати.

У компанії «ВЕНБЕСТ» вважають, що кожен заслуговує на новорічне чудо, а особливо важкохворі дітки. Вони заслуговують на те, щоб бути здоровими, на радісне майбутнє, у якому вони будуть щасливими дорослими, й матимуть змогу дарувати чудо іншим дітям.

   Саме тому «ВЕНБЕСТ» зробив внесок у благодійний фонд «Таблеточки», котрий не залишається осторонь і допомагає дітям з онкологічними захворюваннями по всій країні. 200 000 гривень перераховано до фонду, щоб допомогти видужати тим, хто найбільше заслуговує на новорічне чудо.

     На новорічні свята всі бажають про подарунки і також дарують їх іншим. Ми вирішили бути серед тих хто дарує – адже бачити усміхнених та здорових дітей – для нас найбільша винагорода і щастя.

      У вас також є можливість допомогти та надати дітям шанс на одужання та приєднатися до клубу чарівників, котрі допомагають дітям, щоб видужати.  Ви можете надати свої кошти в фонд «Таблеточки». Давайте допомагати та дарувати шанс на майбутнє разом тим, кому ми необхідні і хто не впорається без нас.

     Даруйте посмішку, даруйте шанс.

НОВОСТИ

Добавить комментарий