Відбувся допрем’єрний показ анімаційного фільму «Війна, що змінила Рондо»Опубликовано On


6 листопада в Національному центрі Олександра Довженка відбувся допрем’єрний показ короткометражного анімаційного фільму «Війна, що змінила Рондо». За неймовірно короткий час – три місяці, команда молодих митців створила новий проект під керівництвом Ольги Гаврилової. 

Анімаційний фільм створений за мотивами однойменної книги авторства творчої майстерні Аґрафка Видавництва Старого Лева. Це історія про війну, що не має серця і не розуміє жодної мови, але торкається кожного і на всіх лишає шрами. Але якщо спільно збудувати машину світла і навчитися співати попри все, тоді навіть найтендітніші істоти зможуть вистояти й перемогти. 

А ще це привід для вдумливої розмови з дітьми про те, що діється нині у країні, або навіть деінде у світі. Події розвиваються у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму. Адже перемогти у війні можна лише згуртувавшись, а справжнім героєм може стати кожен. Війна не має національності, як і зло. Саме тому історію про місто Рондо та його героїв зрозуміють не лише в Україні, а й у всьому світі. 

Втілення ідеї книжки у фільмі є спробою за допомогою анімації донести світу думку про небезпеку необдуманих дій, зробити його кращим. Нагадати про те, що громадянські цінності базуються на свободі, збереженні власної та суспільної гідності, налагодженні всеохопної гармонії та миру в кожному домі, а благополуччя та розвиток усього людства залежать від кожного особисто. 

Анімаційний фільм висвітлює актуальне становище нашої країни та інших місць, що відчувають на собі наслідки воєнних конфліктів. На жаль, із завершенням воєнних дій не завершується війна ані в країні, ані в серцях її громадян. Та головна мета фільму – показати, що завдяки згуртованості та стійкості війну можна перемогти.
Режисер, куратор проекту: Ольга Гаврилова
Автори концепту: Романа Романішин, Андрій Лесів, творча майстерня Аґрафка
Художники постановники: Сергій Сергієнко, Олексій Овчинніков
Композитор: Микита Моісеєв
Звукорежисери: Олександр Шатківський, Валерій Хілобок
Жанр: драма
Дистрибутор: студія “Червоний собака”
Виробництво: студія “Світ Незнайки” за підтримки Українського культурного фонду
Продюсери: Олена Голубєва, Ксенія Єфанова
Прем’єра в Україні: 2020 рік

КИНОНОВОСТИ

Добавить комментарий