ВІДВЕРТА «VTOMA» ВІД DAIZY CRAZYОпубликовано On


Український молодий гурт Daizy Crazy презентували пісню «VTOMA». Незважаючи на дуже ліричну назву, музика не відповідає першій асоціації: вона дивує та набирає обертів з кожною секундою, переводячи слухача зі стану спокою, до оголеного нерву. Пісня розкаже про необхідність втекти та сховатися від навколишнього світу, залишившись один на один з відвертістю, болем та любов’ю.

«Почула я її у своєму сні, і змусивши себе прокинутись, записала мелодію приспіву. Цікаво те, що засинаючи після, до мене почав приходити текст, але російськомовний. Не довго думаючи, я склала руки на грудях і попросила: «А можна, будь ласочка, українською?», після чого мої слова були почуті. VTOMA – це скривджена стомлена дівчина, яка потребувала неабиякої уваги», — коментує солістка гурту Олександра Журба.

Запис треку відбувся на студії звукозапису ISTOK. Над зведенням та мастерінгом працював Alex Kramer. VTOMA – емоційно та технічно складний трек. Емоційно – через гостру відвертість під час написання тексту, та технічно через довгі пошуки фінального звучання. Увесь процес роботи над нею зайняв майже півроку».

На цю пісню гурт також зняв кліп, режисером якого став Костянтин Гордієнко та його команда G-production, яка вже має досвід роботи з такими українськими артистами як Злата Огнєвіч, Даша Астаф’єва, Віталій Чірва тощо.

Трек «VTOMA» вже доступний на всіх online-музичних платформах: Itunes, Apple Music, Google Play, Soundcloud, YouTube Music. Прем’єра кліпу, ідея якого полягає у відкритті образу дивної героїні, фетішом якої є манекени,  запланована на середину грудня.

Daizy Crazy – амбітний electro-pop гурт, до складу якого входить дві яскраві дівчини Олександра Журба та Світлана Майгер. Вони самі створюють власний музичний стиль: сонграйтерство, аранжування, саунд-продюсування.

Слідкуй за свіжими новинами у соціальних мережах:

Instagram, Facebook, YouTube.

НОВОСТИ

Добавить комментарий