Як пройшов Фінал найкрасивішого гольф турніру України OPEN LADIES GOLF TOURОпубликовано On


У гольф клубі “Гольфстрім” 14 вересня відбувся Фінал жіночого гольф турніру. 2019 рік був насиченим на гольф події.

Щомісяця з квітня по вересень гольфістки збиралися в різних клубах України, щоб позмагатися і чудово провести час з тими, хто поділяє їхні захоплення. За 2019 рік OPEN LADIES GOLF TOUR став масштабнішим.

Кожна з учасниць Туру – унікальна леді, яка грає як справжня спортсменка, вдосконалює свої навички гри або ж тільки починає свій спортивний шлях у Школі гольфу.

Суботній ранок гольфістів почався зі здорового сніданку від партнера Wow Detox. Щоб налаштуватися на Турнір і розігрітися перед змаганнями, засновниця Території Йоги – Світлана Масленникова провела йога-розминку для спортсменок. Про водний баланс учасників подбали партнери: Perrier, Enjoy 
Урочисте відкриття Фіналу Open Ladies Golf Tour 2019 проводили організатори: Олена Рудик, Олена Терещук, Вероніка Растворцева, Анна Свець і президент Всеукраїнської Національної Федерації гольфу – Олег Корбан.

Біло-червоний дрес-код вже став звичною формою жіночого Турніру, тому всі чоловіки, які вийшли на поля в цей знаменний день, щоб підтримати спортсменок, також були одягнені у відповідні кольори. Це була неймовірна синергія чоловіків, жінок, і дітей, яких об’єднує захоплення гольфом.

За законами спорту переможець завжди один. Найголовніша нагорода за 1 місце – перехідний кубок OPEN LADIES GOLF TOUR від Lobortas Classic Jewelry House в 2019 році дістався Бойко Вероніці.

2 місце в Турі зайняла Моїсеєва Анна.

3 місце в Турі дісталося Сухойван Олександрі.

Після такого феєричного Фіналу хочеться висловити величезну подяку всім, хто був до цього причетний. Перш за все спасибі Всеукраїнської Національної Федерації гольфу за можливість втілити в життя ідею створення OPEN LADIES GOLF TOUR 2019. Величезна подяка Асоціації тренерів, які допомагали на кожному етапі.

Фінал Тура був яскравим і щедрим на подарунки завдяки дорогим спонсорам і партнерам. Edem Resort Medical & SPA – генеральний партнер Фіналу, в нагороду за досягнення надав переможниці унікальну можливість відвідати райське місце. Також величезний внесок зробили компанії: Amway, Київський Супутник, R & F, ювелірний дім ZARINA, The Body Wear, Esthel, Biencraft, Фігаро-Кейтеринг, CosmosGolf.

Окрема подяка нашим медіа партнерам: ELLE, EVENT Ukraine, DOM VESNA, НАШ.Максі-ТВ, Prime Time.

В черговий раз OPEN LADIES GOLF TOUR довів, що разом можна досягати неймовірних результатів, ламати стереотипи і ставити нові рекорди. А колишнє думку про те, що слово GOLF пішло від акронима (Gentleman Only, Ladies Forbidden) геть суперечить нинішній ситуації на гольф полях. OPEN LADIES GOLF TOUR – це некомерційне співтовариство гольфісток, створене з метою популяризації цього виду спорту в Україні та залучення в світ гольфу більшої кількості представниць прекрасної статі.
 

“Фінал OPEN LADIES GOLF TOUR 2019 це далеко не кінець, адже команда організаторів вже готує Програму на наступний сезон. У наших планах – вийти за межі України. “- говорить Олена Рудик, директор Турніру.
 
Під музичний супровід Dj Olimpia, конферанс Марисі Горобець, бурхливі оплески гостей і невгасаючим посмішки усіх присутніх, вечірка, в честь Фіналу, пройшла на одному диханні. Таке яскраве і красиве подія неможливо забути, його хочеться повторити.

LIFESTYLESPORTНОВОСТИ

Добавить комментарий