Запальний, сексуальний та дуже відвертий виступ Шоу-балета SHADOWS і Наталки Карпи на сцені Великого весняного концертуОпубликовано On


Вперше після декретної відпустки Наталка Карпа вийшла на сцену палацу “Україна”. Вже традиційно із заслуженою артисткою України виступає шоу-балет SHADOWS. Артисти за останній рік утворили дуже міцний тандем та ідеально доповнюють один одного. Співачка та її команда буквально сяяли в усіх сенсах на сцені під пісню “Гойдай”. Від номеру неможливо було відірвати погляд: хореографія та сексуальні костюми таки зробили свою справу!

“Великий весняний концерт  2020” від “Русского радио Украина” та телеканалу “М1” зібрав на сцені палацу “Україна” всіх топових артистів: NK, MONATIK, DZIDZIO, Олег Винник, Ірина Білик, Наталка Карпа, Віталій Козловський, Тіна Кароль та інші. Кожен артист дарував свою енергетику та зізнавася піснями у коханні своїм прихильникам! Адже весна має починатися з кохання, зізнань, танців та улюблених пісень! Нагадаємо, що “Великий весняний концерт  2020” глядачі побачать зовсім скоро в ефірі телеканалу М1. 

Не обійшлося без сюрпризів. Так, на сцену палацу “Україна” вийшла солнцезалежна –  Наталка Карпа, яка перебувала у декретній відпустці. І це був її перший виступ після народження немовля! Наталка Карпа зізнавалась глядачам у коханні та подарувала дуже відвертий, сексуальний номер у виконанні танцівниць шоу-балету  SHADOWS. Режисер-постановник номеру – є Василь Католик, який доповнив хореографію віджеінгом, тому від сцени неможливо було відірвати погляд.

Хореограф-постановник Василь Католик

“Дякую, усім глядачам палацу Україна, які вчора так гарно підтримали оплесками та позитивною енергетикою! Сонцезалежна дуже скучила за своїм глядачем та сценою!” – подякувала всім  Наталка Карпа на своїй сторінці в інстаграм після концерту.  

НОВОСТИСULTURE

Добавить комментарий