Засновниця проєкту Kind Challenge Тетяна Гриньова стала бренд-амбасадоркою фільму «Пульс»Опубликовано On


Про це Тетяна заявила під час спільного виступу з продюсером спортивної драми Єгором Олесовом на презентації нового бігового сезону Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020 від Run Ukraine та Kyiv Half Marathon. Run Ukraine є одним зі стратегічних партнерів фільму «Пульс». 

«У дитинстві не всіх з нас вчили мріяти. І деякі так і не вміють це у дорослому житті: ми звикли ставити собі цілі та плани виходячи з можливостей, а не з бажань… Мене дуже надихають історії людей з божевільними, космічними мріями, які всупереч всім законам логіки, соціальних стереотипів та навіть фізики, мріють великими масштабами і все роблять для своєї мрії. Для мене велика честь співпрацювати с командою фільму і допомагати: вірю, що тільки командою ми можемо все подолати!», – прокоментувала Тетяна Гриньова

Спортивна драма «Пульс» оповідає історію юної української легкоатлетки, що живе в маленькому містечку, мріє звідти вирватися та потрапити на Олімпіаду. Дівчина робить усе можливе заради своєї мети. Проте внаслідок жахливої автомобільної аварії вона зазнає важких травм і майже втрачає зір, що, здається, назавжди позбавляє її можливості не лише займатися спортом, а й жити нормальним життям.

Фільм порушує багато питань: наївність та щирість юнацьких мрій, спортивні амбіції та шляхи досягнення мети, складні взаємини в родині, конкуренція, булінг, та особливе місце серед них посідає тема інклюзивності. У цьому сенсі діяльність Тетяни глибоко резонує до центральних меседжів стрічки. 

Тетяна є засновницею кампанії добрих акцій Kind Challenge. Мета якої – популяризувати благодійність в Україні, зробити її зрозумілою та простою. Протягом 2019 року завдяки цій ініціативі вдалося зібрати понад 1 млн 360 тис. грн для підопічних фонду «Таблеточки». Наразі у рамках Kind Challenge Таня запускає фандрейзингову платформу для бігунів, щоб розвивати бігову культуру та допомагати різним благодійним організаціям.

Тема бігу не є випадковою – Тетяна Гриньова займається бігом уже п’ятий рік. Усе починалося зі звичайних ранкових пробіжок, але з часом біг став для неї особистою формою медитації, а вже у 2018-му Тетяна пробігла 12 марафонів за 12 місяців і зібрала мільйон на благочинність. Зараз Тетяна займається популяризацією цього виду активності та розповідає, як бігом можна допомогти не лише собі, а й тим, хто цього потребує.   

Як бренд-амбасадорка фільму «Пульс» Тетяна планує взяти участь у березневому забігу Long Training від Run Ukraine. Також під час промо-кампанії та релізу стрічки у кінотеатрах, триватиме благодійний збір на фандрейзинговій платформі Kind Challenge для Всеукраїнського об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації». Уся активність буде спрямована на те, щоб привернути увагу до проблеми та сприяння активній реабілітації людей з ураженнями хребта та спинного мозку заради повноцінного включення їх у звичайне життя. 

«Місія фільму є співзвучною місії Тетяни. Ми раді, що нам вдалося домовитися про таку чудову колаборацію та сподіваюсь, що її результати всіх вразять. Слідкуйте за новинами сторінках проєкту та долучайтесь до майбутніх акцій, буде цікаво!», – поділився продюсер фільму Єгор Олесов.

Зйомки спортивної драми «Пульс» було завершено на початку осені. Дата виходу фільму – 19 березня 2020 року.

Виробником повнометражного фільму «ПУЛЬС» є компанія KINOROB, за підтримки Міністерства культури України. Офіційним партнером першого українського художнього фільму про життя спортсменів став національний мобільний оператор «Київстар»*.

Стежити за новинами проєкту можна на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

#Пульс #Pulse #ЖивиМрійДолай #LiveDreamOvercome #запідтримкиурядуукраїни 

HEALTHSPORTНОВОСТИ

Добавить комментарий