Завершилася робота над підготовкою сценарію до романтичної комедії «Червона рута. Нова історія»Опубликовано On


Сценаристом стрічки став Павло Ар’є – відомий український драматург, автор культової п’єси «На початку і наприкінці часів», за мотивами якої успішно багато років іде вистава «Сталкери» та створено містичний трилер «Брама» з Ірмою Вітовською в головній ролі. Сценарій фільму «Червона рута. Нова історія» створювався за підтримки Українського Культурного Фонду.

Основою та джерелом натхнення для сценарію стали відомі всім українцям пісні Володимира Івасюка «Я піду в далекі гори», «Водограй», «Червона рута», «Жовтий лист» та багато інших. Подробиці сюжету творча група тримає в секреті, відомо, що історія відбувається в наш час і сповнена комічних та романтичних ситуацій.

Авторка ідеї та продюсерка фільму Наталка Якимович так коментує новину: «Насправді зі сценарію лише починається робота над проектом! І я дуже вдячна за підтримку Українському Культурному Фонду. Ми вже створили презентаційний пакет і активно шукаємо партнерів. Я вірю, що наступного року ми ввійдемо у виробництво, і пісні Володимира Івасюка отримають нове звучання з екранів кінотеатрів. Думаю, «Червона рута. Нова історія» стане тим фільмом, що легко об’єднає людей різних поколінь».

Наразі тривають консультації з режисерами, група визначається з локаціями та стилістикою. А наступного року творці фільму планують поборотися за грант Українського Культурного Фонду на виробництво повнометражного фільму.«Червона рута. Нова історія» – це стрічка, розрахована на широку аудиторію, тому вже зараз розпочалася робота з глядачами. Отже, долучайтеся до сторінки «Червоної рути» в соцмережі Facebook, аби бути в курсі всіх подій!

КИНОНОВОСТИ

Добавить комментарий