Зірки на прем’єрі фільму «Офелія»: Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко та іншіОпубликовано On


У столичному кінотеатрі «Ультрамарин відбулася довгоочікувана прем’єра  унікальною стрічки «Офелія», від творців фільму «Брати Грімм» і «Ключі від всіх дверей». Головні ролі зіграли: зірка франшизи «Зоряні війни» Дейзі Рідлі, і номінанти на Оскар Наомі Уоттс і Клайв Оуен.

Перші стрічку побачили такі зірки: Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко, Володимир Бебешко, В’ячеслав Соломка, Костянтин Грубич, Михайло Присяжнюк, Наталка Карпа, Наталя Кудряшова, Габріела Масанга, Міла Нітіч, ​​Андрій Дебрін, Олена Рєпіна, Алла Медведєва, група Нумер 482, Євген Капорін, Іванна Онофрійчук, Катерина Гулякова, Олексій Нечай-Кучинський, учасниця шоу «Зважені та щасливі» Рима Пенджіева, актриса серіалу «Школа» Карина Чернявська, модель plus size Міла Кузнєцова, учасник шоу «Танці з зірками» Макс Леонов і Аделіна Делі, учасники шоу Топ-модель по українськи Діма Сукач, Яся Крутова і Діма Топорінскій.

Головна зірка «Зоряних воєн» Дейзі Рідлі в ролі романтичної Офелії, яка розповідає свою правду про принца Гамлета і інтриги в Датському королівстві. Заколоти, змови і скандали очима Офелії!

А що, якщо історія закінчилася по-іншому? Головна прем’єра осені «Офелія» вже у всіх кінотеатрах України!

КИНОНОВОСТИ

Добавить комментарий